HTML

Szabadrúgás

Centernek nevezem magam, mert hiszek abban, hogy ez a legjobb poszt. A szabadrúgásra akkor vállalkozom, ha úgy látom jogos, mert szabálytalanság történt.

Utolsó kommentek

• vackor1: Keresem a nagy fejlődést, valaki megmutatná nekem ? 2000 6-ból 4., 12 pont 2004 5-ből 4., ... (2021.09.21. 09:24) A meccs
  • Burgermeister: Veszéjben a lyogállamiság !: nemjarok buzik kozze (2021.09.16. 07:49) A meccs
  • Veszéjben a lyogállamiság !: @ulpius66: Hát azok nem az ötzik lesznek. Tőlünk ugye a francia EB--n kaptak egy dióst meg egy mák... (2021.09.11. 14:00) A meccs
  • ulpius66: @Maxim Tsigalko: Köszi a választ! Így mán érthető, hogy az osztrákok mért nem hajtanak, így is,... (2021.09.11. 13:43) A meccs
  • Veszéjben a lyogállamiság !: @István jani: Kis összehasonlítás: Magyarországnak ugye 6 meccs után 10 pontja van Ausztriának... (2021.09.11. 12:34) A meccs
  • Utolsó 20

Friss topikok

• Frady Endre: Érdekes, én az olaszokra nem a tészta-, hanem a macskazabálók kifejezést ismertem... :) Mangiare g... (2021.07.13. 09:31) Tészta és bab
  • ⲘⲁⲭѴⲁl ⲂⲓrⲥⲁⲘⲁⲛ ⲔöⲍÍró: @horrorpornó bábszínház: Hol és mikor vallottam be? Gondolom ugyanott, ahol Kádár alatt szabad u... (2021.07.12. 19:40) "Kiskacsák" Münchenben
  • Frady Endre: "A magyar foci ma is emiatt nagy." A magyar foci 1986 (Mexikó) óta egyáltalán nem nagy és ehhez a ... (2021.07.08. 15:11) Ez már másik sportág
  • Kotit: Puskás Ferenc meg nem adott gólja 54-ben? (2021.07.04. 19:25) Szuper VAR vizsgálná a VAR ítéleteit?

A meccs

2021.09.09. 11:03 :: center

Jönnek az andorraiak. Jönnek a Puskásról elnevezett arénába. Jönnek megmérkőzni a magyar tizeneggyel. Az bivalyerős. Alig kapott csak ki angoloktól. Hajszálon múlt, hogy nem verte meg az albánokat. A két meccsen mindössze öt gólt kapott. És majdnem rúgott egyet. Remeg az andorraiak lába. Mondják is a studióban: megvan a magyar taktika. Ezek a hegylakók biztosan nem bírnak ki három meccset zsinórban. Mivel ők is két mérkőzéssel a lábukban jönnek, mi a híres kondiciónkkal majd lehajrázzuk őket. Csak tologatni kell a labdát, hadd futkossanak. Aztán a második félidőben majd jól kipurcannak. Járni se bírnak majd. Mi pedig lődözzük a góljainkat.
Jönnek az andoraiak. Ezek már az elejét se bírják. Megy a híres magyar támadójáték. Meglepő, de a legkisebb, a Schön a legjobb. (Szükséges lesz majd lecserélni, nagyon kilóg a mancsaftból). Kilenc perc alatt 1 gól. 18 perc alatt 2 gól. Ha így megy tovább, kilencven perc alatt 10:0 lesz. Remek önbizalomnövelő eredmény. Mégis gyönyörű a jövő. Csak az a baj, hogy ezek az andorraiak nem akarnak elfáradni. Pedig ez már a második félidő. Lőnek egy gólt. Azt mondja a VAR, az a gól nem gól. Hát erre berúgnak egy másikat. És futnak, rohannak. Az egyenlítésért. Mintha angolok lennének, lengyelek vagy németek. Pedig ők csak 78 ezren vannak. A pályán meg hetvennyolcezerből a legjobb húsz. Már a perceket nézzük. Majd a máspdperceket. Jönnek az andorraiak. Majd mennek.Vesztesen. Nemzeti tizenegyünk pedig fürdik a sikerben. A stadion most nem söröspoharakat dobál, hanem ismét elénekli a csapattal himnuszt.andorra_magyar.jpg