HTML

Szabadrúgás

Centernek nevezem magam, mert hiszek abban, hogy ez a legjobb poszt. A szabadrúgásra akkor vállalkozom, ha úgy látom jogos, mert szabálytalanság történt.

Utolsó kommentek

• vackor1: Keresem a nagy fejlődést, valaki megmutatná nekem ? 2000 6-ból 4., 12 pont 2004 5-ből 4., ... (2021.09.21. 09:24) A meccs
  • Burgermeister: Veszéjben a lyogállamiság !: nemjarok buzik kozze (2021.09.16. 07:49) A meccs
  • Veszéjben a lyogállamiság !: @ulpius66: Hát azok nem az ötzik lesznek. Tőlünk ugye a francia EB--n kaptak egy dióst meg egy mák... (2021.09.11. 14:00) A meccs
  • ulpius66: @Maxim Tsigalko: Köszi a választ! Így mán érthető, hogy az osztrákok mért nem hajtanak, így is,... (2021.09.11. 13:43) A meccs
  • Veszéjben a lyogállamiság !: @István jani: Kis összehasonlítás: Magyarországnak ugye 6 meccs után 10 pontja van Ausztriának... (2021.09.11. 12:34) A meccs
  • Utolsó 20

Friss topikok

• Frady Endre: Érdekes, én az olaszokra nem a tészta-, hanem a macskazabálók kifejezést ismertem... :) Mangiare g... (2021.07.13. 09:31) Tészta és bab
  • ⲘⲁⲭѴⲁl ⲂⲓrⲥⲁⲘⲁⲛ ⲔöⲍÍró: @horrorpornó bábszínház: Hol és mikor vallottam be? Gondolom ugyanott, ahol Kádár alatt szabad u... (2021.07.12. 19:40) "Kiskacsák" Münchenben
  • Frady Endre: "A magyar foci ma is emiatt nagy." A magyar foci 1986 (Mexikó) óta egyáltalán nem nagy és ehhez a ... (2021.07.08. 15:11) Ez már másik sportág
  • Kotit: Puskás Ferenc meg nem adott gólja 54-ben? (2021.07.04. 19:25) Szuper VAR vizsgálná a VAR ítéleteit?

Jobbra át! - Így nyert Hollandia

2014.06.29. 20:33 :: center

Néhány perce ért véget a nagyszerű Hollandia-Mexikó. 2:1. (A 86. percben 0:1 volt).

Elemezgetik a stúdióban a meccset az elemezgetők.

Azt találgatják, vajon elfáradt-e Mexikó? Vagy, hogy jogos volt-e a győztes tizenegyes? (Három ilyen helyzet is volt a hollandok javára, amit a portugál bírónak be lehetett volna fújnia. Lábat, tizenhatoson belül nem illik megrúgni).

Arról viszont senki nem beszélt, hogy Van Haal edző, szövetségi kapitány és tábornok miért jobb stratéga, mint a másik padon ülő Herrera. (Bár az utóbbi szórakoztatóbb).

Van Haal annyit tett, hogy az impotens első félidő után a baloldalról jobbra vezényelte át Arjel Robbent. Ugyanerre az oldalra küldte át Kuyt-et és Robben mögé került Blind is.

A mexikói csapat baloldali védői hirtelen hatalmas nyomásnak voltak kitéve.

Robben azt csinálta, amit tud. Felgyorsult, befelé cselezett a tizenhatos sarkánál. Közben pedig Kuyt tömte labdákkal.

Ebből születtek a szögletek. Amelyek közül az egyikből Sneijder lőtte hatalmas egyenlítő gólját.

Ebből lett tizenegyes. Amit Huntelaar lőtt be.

Ne feledjük: ő volt Van Haal csere-csatára.